Diğer Sağlık Personeli Kursu

(EXPLORER DAN GİRENLER TARİHLERİ '' YIL - AY - GÜN '' ŞEKLİNDE ARALARA (- ) TiRE iŞARETi KOYULACAK ŞEKİLDE GİRMELİLERDİR)ÖRNEK: 1983 - 12 - 14

TC KİMLİK NO:

ADINIZ :

SOYADINIZ :

DOĞUM TARİHİ:

MEZUN OLDUĞU FAKÜLTE:

MEZUN OLDUĞU BÖLÜM:

KATILMAK İSTEDİĞİNİZ GRUP:

E-POSTA:

CEP TELEFONU:

SABİT TELEFON:

İletiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİM KULLANILARAK '' İSTANBUL - SEM '' BÜNYESİNDE BULUNAN EĞİTİM HİZMETLERİNE İLİŞKİN EĞİTİM AMAÇLI HABERLEŞME YAPILMASINA İZİN VERİYORUM.
 İZİN KUTUCUĞU

 Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum ( Sözleşmeye ulaşmak için tıklayınız )

 

EĞİTİM TARİHLERİ

Son başvuru    6 Ağustos 2015
10 Ağustos - 24 Ağustos 2015 Uzaktan eğitim
25 Ağustos - 15 Eylül  2015     Örgün eğitim(Hafta sonu yapılacak son iki gün Pazartesi, Salı)
saatler 9.00 - 15.00   

EĞİTİM ÜCRETİ: 

900 + KDV

 

 

Eğitim süresi toplam 90 saat.

Bu sürenin 45 saati internet üzerinden izlenmekte, 45 saati ise kurumumuzda yüz yüze tamamlanmaktadır.Uzaktan eğitim (45saat), kesin kayıttan sonra e-posta aracılığıyla size gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifre vasıtasıyla internet üzerinden gerçekleşecektir. Uzaktan eğitim içeriklerinin tamamının belirtilen tarih aralığında yapılması zorunludur. Uzaktan Eğitime %100 devam zorunludur. Uzaktan eğitimi belirtilen tarih aralığında tamamlamayanlar Yüzyüze örgün eğitime katılamazlar. Uzaktan eğitimin %10 luk kısmı eşzamanlı (senkron) olarak internet üzerinden canlı gerçekleştirilecektir. Katılımcıların yeterince hızlı internet bağlantısı ve yeterli donanımda bilgisayara sahip olmaları gerekir.

Yüz yüze eğitim (45 saat) olarak İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı (ÇAPA) binasında gerçekleştirilecektir.
Adres: İstanbul Tıp Fakültesi Temel Bilimler Binası Kat 2, Çapa/İSTANBUL) Yüz yüze eğitime %90 devam zorunludur.
Başvurular; SEM İstanbul (Adres: Kalenderhane Mah. 16 Mart Şehitleri Cad. 664 ada 35-36 Parsel Bozdoğan Kemeri Bitişiği Vezneciler / Fatih / İSTANBUL) şahsen yapılarak alınacaktır.
Posta, kargo yoluyla, telefon veya faks aracılığıyla başvuru kabul edilmeyecektir.
Kontenjanımız 25 kişiliktir. Başvurular 20 kişiyi aşmadığında eğitim programı bir sonraki programa ötelenecektir
Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.

• Hemşire
• Sağlık Memuru
• Acil Tıp Teknisyeni
• Çevre Sağlığı Teknisyeni

Diplomasına sahip kişiler Diğer Sağlık Personeli olabilir.

Diğer sağlık personeli eğitim programını tamamlayan ve eğitim sonunda Bakanlıkça yapılacak veya yaptırılacak diğer sağlık personeli sınavında başarılı olanlara Çalışma Bakanlığı tarafından Diğer Sağlık Personeli belgesi verilmektedir

1- Başvuru dilekçesi: Dilekçedeki bilgiler sizinle iletişime geçmek ve işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanılacağından istenen tüm bilgileri hatasız ve eksiksiz olarak, bilgisayar ortamında doldurunuz.
2- Diploma: Diploma ya da geçici mezuniyet belgesidir. Aslını eğitime geldiğinizde ibraz ederseniz eğitim kurumumuz “ASLI GİBİDİR” onayını yapar. Ya da noter onaylı suret getiriniz.
3- Nüfus kayıt örneği: Diploma/geçici mezuniyet belgesi ile Nüfus Cüzdanınızda ad, soyad farklılığı var ise değişikliği belirtir nüfus kayıt örneği.
4- Eğitim Ücret Dekontu (Kesin kayıt aşamasında istenecektir.)
Ödemeler: Ad Soyad, TC Kimlik Numarası ve açıklama kısmına “DİĞER SAĞLIK PERSONELİ EĞİTİMİ” yazılarak,
Merkezimizin Halk Bankası Beyazıt Şubesi IBAN : TR87 0001 2009 8200 0006 2004 04 Numaralı hesabına yatırılacaktır.