İstanbul-SEM İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

(EXPLORER DAN GİRENLER TARİHLERİ '' YIL - AY - GÜN '' ŞEKLİNDE ARALARA (- ) TiRE iŞARETi KOYULACAK ŞEKİLDE GİRMELİLERDİR)ÖRNEK: 1983 - 12 - 14

TC KİMLİK NO:

ADINIZ :

SOYADINIZ:

MEZUN OLDUĞUNUZ ÜNİVERSİTE / BÖLÜM :

MESLEĞİNİZ :

DOĞUM TARİHİ:

E-POSTA:

CEP TELEFONU:

SABİT TELEFON:

KATILMAK İSTEDİĞİNİZ GRUP:

Mesajınız

İLETİŞİM BİLGİLERİM KULLANILARAK '' İSTANBUL - SEM '' BÜNYESİNDE BULUNAN EĞİTİM HİZMETLERİNE İLİŞKİN EĞİTİM AMAÇLI HABERLEŞME YAPILMASINA İZİN VERİYORUM.
 İZİN KUTUCUĞU

 Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum ( Sözleşmeye ulaşmak için tıklayınız )

captcha

 

DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ

YÖNETMELİK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Son kayıt tarihi: --------- 2015  Saat: 16:00

-------------- 2015 Uzaktan Eğitim
--------------2015 Örgün Eğitim

Saatler: 15.00 - 20.45

 

(İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Programına başvuru yapmak isteyenler 200,00 TL ön kayıt ücretini ödemeleri gerekmektedir.Ödemiş Olduğunuz Ön Kayıt Ücreti İadesi Yapılmayacaktır)

Eğitim ücreti :2000 TL + %8 KDV

İstanbul Üniversitesi mensupları için  1800 TL + %8 KDV

İstanbul Üniversitesi Öğrenci(Lisans üstü) ve mezunları için 1800 TL + %8 KDV

 

Başvurudan önce bilinmesi gerekenler:

- Başvurular; SEM İstanbul (Adres: Kalenderhane Mah. 16 Mart Şehitleri Cad. 664 ada 35-36 Parsel Bozdoğan Kemeri Bitişiği Vezneciler / Fatih / İSTANBUL )şahsen yapılarak alınacaktır.

-Posta, kargo yoluyla, telefon veya faks aracılığıyla başvuru kabul edilmeyecektir.

-Kontenjanımız 25 kişiliktir.Başvurular 20 kişiyi aşmadığında eğitim programı bir sonraki programa ötelenecektir

- Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.

 

- Eğitime sadece mühendis, mimar, fizikçi,biyolog,kimyager, teknik öğretmen ve iş sağlığı ve güvenliği programı mezunları başvurabilmektedir.

- Uzaktan eğitim (90 saat), kesin kayıttan sonra e-posta aracılığıyla size gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifre vasıtasıyla internet üzerinden gerçekleşecektir. Uzaktan eğitim içeriklerinin tamamının yapılması zorunludur. Uzaktan Eğitime süre olarak %90 devam zorunludur. Uzaktan eğitim tarih aralığında devam ve içerik tamamlama zorunluluğu yerine getirilmek zorundadır. Uzaktan eğitimin %10 luk kısmı eşzamanlı (senkron) olarak internet üzerinden canlı gerçekleştirilecektir. Katılımcıların yeterince hızlı internet bağlantısı ve yeterli donanımda bilgisayara sahip olmaları gerekir.

- Yüz yüze eğitim (90 saat) İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı A.B.D. (ÇAPA)binasında de gerçekleştirilecektir. (Adres: İstanbul Tıp Fakültesi Temel Bilimler Binası Kat 2,  Çapa/İSTANBUL) Yüz yüze eğitime devam zorunludur.Devamsız süresi toplam 6 saattir.

 

- Yüz yüze eğitim ders programı kesin kayıttan sonra e-posta aracılığıyla iletilecektir.

- Uygulama Eğitimi (staj) (40 saat) yüz yüze eğitimin bitiminden itibaren 1 ay içerisinde tamamlanacaktır. Uygulama eğitimine  %100 devam zorunludur. Lütfen yüz yüze eğitime gelmeden Uygulama Eğitimi yapacağınız yeri belirleyiniz ve işyeri SGK numarasını temin ediniz. Uygulama eğitimi yapılacak işyerlerinde; iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi bulunması gerekir.

 

1- Başvuru dilekçesi: Dilekçedeki bilgiler sizinle iletişime geçmek ve işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanılacağından istenen tüm bilgileri hatasız ve eksiksiz olarak, bilgisayar ortamında doldurunuz. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Başvuru dilekçesi için tıklayınız. Başvuru dilekçesinin aslını eğitime geldiğinizde teslim ediniz.

2- Diploma: Diploma ya da geçici mezuniyet belgesidir. Aslını eğitime geldiğinizde ibraz ederseniz eğitim kurumumuz “ASLI GİBİDİR” onayını yapar. Ya da noter onaylı suret getiriniz.

3- Nüfus kayıt örneği: Diploma/geçici mezuniyet belgesi ile Nüfus Cüzdanınızda ad, soyad farklılığı var ise değişikliği belirtir nüfus kayıt örneği.

4- Eğitim Ücret Dekontu (Kesin kayıt aşamasında istenecektir.)

Ödemeler: Ad Soyad, TC Kimlik Numarası ve açıklama kısmına “İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI C SINIFI TEMEL EĞİTİMİ” yazılarak,
Merkezimizin Halk Bankası Beyazıt Şubesi IBAN : TR87 0001 2009 8200 0006 2004 04 Numaralı hesabına yatırılacaktır.