İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Tıbbi Cihaz Kurumu (Titck) Tarafından Denetlenerek “Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyonu” Kapsamında Yetkili Eğitim Merkezi Oldu.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ TIBBİ CİHAZ KURUMU (TİTCK) TARAFINDAN DENETLENEREK “TIBBİ CİHAZLARIN TEST, KONTROL VE KALİBRASYONU” KAPSAMINDA YETKİLİ EĞİTİM MERKEZİ OLDU.

1p0a6822

İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Tıbbi İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından “Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyonu” kapsamında 8 başlıkta eğitim merkezi olarak yetkilendirildi.

TİTCK ile İstanbul Üniversitesi arasında “Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyonu Hakkında Yönetmelik” kapsamında biyomedikal metroloji alanında çalışacak personele sertifikalı eğitim verilebilmesi için protokol imzalandı. İmza törenine Üniversitemiz adına Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nilgün Çil, Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İbrahim Zeki Akyurt, eğitim koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mana Sezdi ile bu alandaki iş ortağı Medibim Medikal Kalibrasyon Genel Müdürü Nazif İlker Sezdi katıldı.  Ak Parti Uşak Milletvekili Alim TUNÇ’un da hazır bulunduğu törende konuşan TİTCK Başkanı Dr. Hakkı GÜRSÖZ, imzalanan protokolün önemine vurgu yaptı. Bu alandaki işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyonu Eğitimi kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi ve önkayıt başvurusu için TIKLAYINIZ 

20/06/2017
1994 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

34119, Fatih / İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00